Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/golescus/public_html/includes/menu.inc).
تاریخچه

احمد زاهدی برای اولین بار فروشگاه خود را در سال 1361 در شهر شیراز و در پاساژ برق افتتاح نمود. پس از چند سال و در سال 1368 فروشگاه به خیابان سی متری (داخل ایران پاساژ) نقل مکان نموده و اقدام به عرضه تخصصی ماشین های اداری به صورت کلی و جزیی نمود.

در سال 1373 با همان ساختار قبلی، فروشگاه به مکان فعلی واقع در میدان اصلی به کار خود در زمینه نوشت افزار و لوازم اداری ادامه داد. بدلیل علاقه و گرایش شخصی ایشان به قلم، تدریجا به تنوع قلم های عرضه شده در این فروشگاه افزوده شد. در سال 1385 تا 1389 به مدت 4 سال اقدام به راه اندازی شعبه جدیدی در میدان آزادی (گاز) نموده و طیف وسیعی از انواع نوشت افزار به ویژه انواع قلم های موجود در بازار ایران به مشتریان عرضه نمود.

از سال 1387 شعبه سوم در میدان اطلسی افتتاح گردید که اقدام به توزیع اقلام هنری و مهندسی و انواع نوشت افزار نمود. با تغییر دکوراسیون شعبه اول در سال 1388 تا به امروز این فروشگاه منحصرا اقدام به عرضه تخصصی انواع قلم های نفیس با معتبرترین برندها نموده است.

احمد زاهدی با کمک های نسل نو و حمایت ها و تشویق خانواده چشم به افق های دورتری دارد.

 

تصویر فروشگاه در سال 1369